İstanbul İzolasyon ve Havalandırma Sistemleri

İstanbul İzolasyon ve Havalandırma Sistemleri

Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olan İstanbul kalabalık olmasının yanı sıra nemli ve yazın çok sıcak kışın çok soğuk olmasıyla bilinir.Yaşayan insan kalabalığının yanı sıra büyük binaları ve gökdelenleriyle de bilinir. Bu kalabalık şehirde yaşayanların rahatı ve konforu için ise doğru firmalarla çalışılmadığı takdirde yaşanabilecek büyük kabuslar meydana gelebilir.

İstanbul izolasyon hizmetleri kapsamlı ve doğru proje edilmesi gereken bir sistem olarak kabul edilmelidir. Bu baglamda özellikle yüksek binalarda kullanılacağı için çatı izalosyonu ve ısı tadilat izolasyonu konusunda tecrübeli bir firma olan İsomas imdadınıza koşuyor ve aradığınız hizmeti size kusursuz sağlayacaktır. İstanbul izolasyon hizmetleri içerisinde bakıldığında ciddi ve ayrıntılı bir çalışma gerektirdiğinide görmüş olacaksınız.Çalıştığınız firmanın önemi tam olarak burada karşınıza çıkacaktır.

İstanbul İzolasyon ve Havalandırma Sistemleri

İstanbul İzolasyon Ve Havalandırma Sistemleri

Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’un tropikal bir iklimi vardır. İstanbul da yaklaşık 16 milyon insan yaşamaktadır. Mega kent konumunda olan İstanbul da çok fazla yüksek binalar ve şirketler bulunmaktadır. Turizm ve kültür şehri olan İstanbul, yazları sıcak kışları soğuktur. Bu iklime sahip bir şehirde yaşayan bireyler iş yerinde veya evde doğru izolasyon sistemine sahip olmadığı sürece bu şehirde kaliteli ve konforlu yaşaması oldukça düşük olacaktır. İstanbul İzolasyon Sistemleri beton, balkon, teras, bina, şirket, ofis, dükkân, cami ve okul gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Bu sistemler ile bireyler daha konforlu ve kaliteli bir yaşam alanına sahip olabilir.

İstanbul İzolasyon Ve Havalandırma Sistemlerinin Kullanıldığı 2 Önemli Alan

1.Isı Yalıtımı: Günümüzde bireyler ev satın alırken binada ısı yalıtımı olup olmadığına bakmaktadır. Isı yalıtımı evlerinizin daha sıcak olmasını sağlayarak size rahat bir ısınma imkânı sunar. Günümüzde yakıt fiyatlarının artması sonucunda yaptırmışolduğunuz ısı yalıtımı sizlere tasarruf sağlayacaktır.

2. Ses Yalıtımı: Ses Yalıtımı, bina seçiminde en dikkat edilecek özelliklerin başında gelmektedir. Bu sistem binalara ses yalıtım malzemeleri yapılarak sizlerin daha sessiz ve sakin bir ortamda konaklamanız sağlanmaktadır.

Bu iki sistem izolasyon alanında en çok tercih edilen sistemlerdir. İstanbul İzolasyon Sistemleri aynı zamanda havalandırma sistemleri, binaların, fabrikaların ve okulların içerisindeki kirli havayı atarak temiz havanın içeri girmesini sağlar. Bu havalandırma sistemleri ile temiz bir oksijenle yaşamanız mümkün olacaktır. İzolasyon Sistemleri aynı zamanda su yalıtımını sağlayarak konakladığınız alanlarda su kaçağı olmasını engeller ve rutubeti önler.

İstanbul İzolasyon Sistemleri İle
  • Isı yalıtımı ile tasarruf edersiniz.
  • Ses yalıtımı ile sessiz ve gürültüsüz konforlu bir yaşamalanına sahip olursunuz.
  • Konakladığınız alana su girişi engellenir.
  • Binanın, şirketin veya okulun ömrü daha da uzar.
Fiyat Teklifi Al Whatsapp